Новини

Стартувала кампанія декларування

Стартувала кампанія декларування       
         Звертаємо Вашу увагу на те, що з 1 січня 2022 року стартувала кампанія декларування 2022 року.
        Деклараційна кампанія триватиме 3 місяці впродовж січня-березня включно. Останнім днем подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація) буде 31 березня 2022 року.
        Для того, щоби вам було максимально комфортно розпочати черговий етап декларування 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань.
        У роз’ясненнях можна знайти відповіді як на традиційні питання про те, як правильно декларувати спадщину, так і на ті, які почали виникати в декларантів лише минулого року: наприклад, чи потрібно декларувати «ковідну тисячу», як дізнатися назву вашої територіальної громади для заповнення адресних блоків, як декларувати майно, яке ви взяли в лізинг, чи потрібно декларувати аліменти, та інші. 

ЗА ТЕХНОЛОГІЯМИ ПЕРЕРОБКИ ЛЬОНУ… В КИТАЙ

                                              впровадження інвестиційного проекту забезпечить можливість відродження і розвитку льонарства
                                   на Поліссі та дасть робочі місця
      Перемовини, ініційовані головою районної ради Русланом Серпеніновим та головою Сарненської районної державної адміністрації Ярославом Яковчуком, щодо будівництва на Сарненщині льонозаводу китайською компанією «YUYUE Home Textile Co. Ltd», яка є одним із лідерів текстильної промисловості в Китаї,  розпочалися ще півроку тому, нині ж  вийшли на заключний етап. З метою створення належних умов для реалізації інвестпроекту в найкоротші строки, враховуючи нагальну необхідність консолідації зусиль усіх гілок районної влади, спрямованих на відродження на Поліссі льонарства та будівництва високотехнологічної сучасної текстильної фабрики з переробки льону та виробництва готової продукції, до проекту було долучено  Сарненського міського та сільських, селищних голів, депутатів районної ради.

Розроблено "Карту залучення міжнародної допомоги"

          З метою залучення додаткових ресурсів міжнародної допомоги, спрямованої на підтримку розвитку України Урядовим офісом з питань європейської інтеграції розроблено «Карту залучення міжнародної допомоги», яка містить інформацію щодо діючих міжнародних проектів та програм, потенціальними бенефіціарами і реципієнтами яких можуть бути місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та громадські організації.
        Ознайомитись із зазначеної інформацією можна на Урядовому порталі (у розділі Діяльність Уряду за посиланням:          
        http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=248295516&cat_id=247749488
                                                                Загальний відділ районної ради

З нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Сарнах відбувся мітинг-реквієм

         Традиційно 9 травня сарненці зібрались біля Меморіалу військової слави м. Сарни аби відзначити 70-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі. У заході взяли участь голова районної ради Микола Драганчук, народний депутат України Сергій Євтушок, в. о. голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, їх заступники, голова Сарненської районної організації ветеранів України Ринат Валєєв, ветерани, військові, депутати районної та міської рад, духовенство та громадськість.

   Відкрив мітинг-реквієм в. о. голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук, зазначивши, що  Друга світова війна – це трагедія світового масштабу, але найбільше пережила наша земля й український народ. Мільйони наших співвітчизників віддали життя у боях з ворогом, стали жертвами військових дій, каральних операцій, загинули в концентраційних і трудових таборах. «Місто Сарни увійшло в історію війни як територія активного опору підпільних організацій і місцевих жителів. Ми будемо пам’ятати, якою ціною наш народ заплатив  за свою незалежність, за Велику Перемогу над нацизмом», - сказав Ярослав Яковчук.

Позачергова 28 сесія районної ради відбудеться 21 лютого ц.р. о 14.00

      Враховуючи пропозицію однієї третини депутатів від загального складу районної ради, відповідно до частин 4, 7, 9 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 20 Регламенту районної ради позачергова 28 сесія районної ради відбудеться 21 лютого ц.р. о 14.00 у сесійній залі районної ради (розпорядження додається)

                                                            Організаційний відділ районної ради

ІНФОРМАЦІЙНО

      Відповідно до графіку, який було затверджено рішенням президії від 18 листопада 2011 року  № 5-1, в районній раді продовжують проходити засідання постійних комісій районної ради з розгляду питань, що вносяться на чергову дев’яту сесію ради.
   29 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села. Насамперед члени комісії детально розглянули й обговорили проекти рішень районної ради з питань, віднесених до відання комісії та запропонованих для розгляду на пленарному засіданні чергової дев’ятої сесії районної ради. З усіх питань прийняті відповідні висновки комісії.
       Крім того члени комісії розглянули питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадянина  Євтушка   Володимира Михайловича та клопотання ДП «Сарненський лісгосп» про погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів і здійсненні побічних лісових користувань на 2012 рік. Прийняті рекомендації комісії щодо внесення цих питань на розгляд наступної десятої сесії районної ради.

Посадові особи місцевого самоврядування успішно пройшли конкурсні випробування

    Наприкінці минулого тижня в приміщенні районної ради відбувся перший тур щорічного обласного конкурсу «Краща посадова особа органів місцевого самоврядування Рівненщини», який проходив у двох номінаціях: «Кращий сільський, селищний, міський голова» та «Краща посадова особа сільських, селищних, міської ради».
    Конкурс проводиться з метою   підвищення професіоналізму посадових осіб органів місцевого самоврядування, розвитку ініціативи й творчої активності, вдосконалення процесу планування та організації діяльності, як посадової особи, так і органів місцевого самоврядування в цілому, сприяння прозорості та ефективності діяльності місцевих рад.
    Конкурсні завдання були надані обласним Оргкомітетом другого туру й передбачали перевірку рівня знань державної мови, складання ділових документів, володіння навиками роботи на персональному комп’ютері.
      Під час виконання конкурсних завдань посадові особи територіальних громад району писали диктант із творчим продовженням, де виклали власні міркування з приводу висловленої у тексті проблеми, оформляли ділові документи з урахуванням специфіки роботи органу місцевого самоврядування та відповідних нормативно-правових актів, які регламентують складання цих ділових документів.  

День освітян

     З нагоди професійного свята - Дня працівників освіти, 29 вересня в районному будинку культури відбулися урочистості. Освітян вітали голови районної державної адміністрації Анатолій Остапчук, районної ради Микола Драганчук  і міський голова Сергій Євтушок.  
     На святі лунали слова вдячності від посадовців працівникам освіти району за добросовісну працю, відданість своїй справі й дітям. У своєму виступі Микола Драганчук звернув увагу на те, що особливість вчительської праці полягає в тому, що вона, як ніяка інша, спрямована в майбутнє, і щастя будь-якого педагога складається з учнівських перемог. «Воістину талановитий педагог живе в своїх учнях і вони йому віддячують сторицею. У загальноосвітніх школах району працюють саме такі вчителі. Сотні учнів Сарненщини щороку беруть участь у шкільних, районних, обласних, всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, турнірах, і успішно там виступають. З приємністю констатуючи ці досягнення, ми розуміємо, що за перемогами – наполеглива праця вас, педагогів» - зазначив голова районної ради. Успіхи в роботі наших викладачів відмітили почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грамотами міської ради. 
      Бурхливі оплески заслужили аматори сцени Березнівського району, які по закінченню урочистостей дали святковий концерт.

Подвиг партизанів і підпільників вшанували на Сарненщині

         Підпільницький рух часів Великої Вітчизняної в Україні почався 70 років тому. Сорок першого року в ліси й поля йшли тисячі українців, які в складі партизанських загонів діяли в тилу ворога й чинили опір.  Під час війни їхня помста набула таких масштабів, що партизанський рух самі німці назвали «другим фронтом».До середини війни він набув вражаючих масштабів і став одним з найбільших у Європі. А десять років тому в списку офіційних свят України з'явився День партизанської слави.
       Завдяки патріотизму, мужності та відвазі наших земляків Сарненщина по праву вважається колискою партизанського руху. Адже в ті грізні роки саме на території нашого краю діяли численні загони народних месників, що завдавали ненависному ворогу чималих клопотів, нищили живу силу супротивника, підривали ешелони, наводили страх і розпач у серця гітлерівських завойовників. Сарненські ліси й по сьогодні пам’ятають рейди партизанського з’єднання С.А.Ковпака та сміливу операцію на залізничному вузлі, що ввійшла в історію Великої Вітчизняної війни під назвою «Сарненський хрест». Завдяки проведеним діям на фронт до німецьких частин тривалий час не надходило матеріальне й військове підкріплення, що значно ослабило позиції гітлерівських військ.
Syndicate content