Новини від: Загальний відділ

Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті героїв Крут

Шановні жителі району!
 
        29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
        Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку боронити її.
        Тож, нехай День Пам’яті героїв Крут несе світло майбутнім поколінням та слугує прикладом глибокої любові і жертовності заради вільного нашого сьогодення.
        Схилимо в цей день голови в глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю загиблих молодих патріотів.
        Світла і вічна пам’ять героям Крут!
 
 
З повагою,
голова Сарненської районної ради
Ярослав ЯКОВЧУК

Із сесійної зали районної ради…

 
        Сьогодні, 27 січня, відбулося пленарне засідання позачергової восьмої сесії районної ради восьмого скликання за участю виконавчого апарату районної ради, представників правоохоронних органів району, керівників структурних підрозділів, управлінь, відділів райдержадміністрації, голів територіальних громад району та представників засобів масової інформації.
        Затвердивши порядок денний і регламент, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії.
        Обранці громад заслухали звіт голови районної ради Ярослава Яковчука про свою діяльність за період з 03 грудня 2020 року по грудень 2021 року та звіт щодо виконання районного бюджету Сарненського району за 2021 року.
          Взяли до відома інформації:
        - про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської окружної прокуратури на території району протягом 2021 року;
        - про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати службової діяльності Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області на території району за 2021 рік.
        Внесли зміни до районного бюджету Сарненського району на 2022 рік та затвердили нові програми, зокрема:
        - районну Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненському районі на 2022-2024 роки;

У постійних комісіях районної ради

        
        
 
        Сьогодні, 27 січня, за участю голови районної ради Ярослава Яковчука відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (голова комісії Гузич О.М.). Члени комісії розглянули та обговорили проєкти рішень з питань, які пропонувались внести на позачергову восьму сесію районної ради восьмого скликання. Загалом на розгляд сесії районної ради, за висновками постійної комісії, було винесено 13 питань.
 
 
 
 
 

Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту

Шановні жителі району! 27 січня в Україні і світі відзначають
День пам’яті жертв Голокосту!
       
          Сьогодні Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту – однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії ХХ сторіччя.
        Трагедія єврейського народу – це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки ідеології, яку сповідували прихильники фашизму.
        Віддаючи данину пам’яті, схилімо голови перед безвинно закатованими жертвами Голокосту! Світла пам'ять усім загиблим! Хай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться! Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільні цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.
 
З повагою,
голова Сарненської районної ради
Ярослав ЯКОВЧУК

Позачергова 8 сесія районної ради відбудеться 27 січня 2022 року об 11.00

 
        Відповідно до розпорядження голови районної ради від 26 січня 2022 року № 07 пленарне засідання позачергової восьмої сесії районної ради восьмого скликання відбудеться 27 січня 2022 року об 11.00 у сесійній залі районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51) розпорядження додається.
 
 

Вітання голови районної ради з Днем Соборності України

Шановні жителі району! Вітаю вас із Днем Соборності України!
 
        Щороку, 22 січня, український народ відзначає День Соборності –історичний акт об’єднання українських земель в одній державі та основоположна подія для українського державотворення.
        Соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, частина надії і віри у майбутнє. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував ідею державності та намагався відродити незалежну і соборну державу.
        Бажаю усім злагоди, сил та натхнення. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.
        Миру і процвітання нашій Державі!
        Слава Україні!
 
З повагою,
голова Сарненської районної ради
Ярослав ЯКОВЧУК

Відзначили День Соборності України

     
      22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом – Днем Соборності України.
        Сьогодні, напередодні свята, в місті Сарни відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка.
        В заході взяли участь радник голови районної ради Олександр Васильєв, заступник голови райдержадміністрації Олександр Гузич, перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець, представники трудових колективів, підприємств, установ та організацій, громадськість.               
        Відзначення Дня Соборності України та вшанування творців Акту Злуки це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом заради незалежності, соборності та державності.
 
 
  
 

На Сарненщині відкрили ще один спортзал

 
     
        
        Сьогодні, 21 січня, відбулося урочисте відкриття спортивної зали Вежицького ліцею Старосільської сільської ради Сарненського району.
        Привітати учнів, вчителів закладу та жителів села Вежиці з цією подією завітали голова районної ради Ярослав Яковчук, голова районної державної адміністрації Олександр Кохан, голова Старосільської територіальної громади Михайло Кузьмич.
        «Відкриття цієї зали – дуже важливий крок для розвитку спорту та фізичної культури у дітей. Всі ми ще з самого дитинства знаємо, що рух це життя, активний рух – здорове життя. Приємно, що відтепер школярі займатимуться спортом у світлому, просторому, сучасному спортивному залі та комфортних умовах.» – зазначив у своєму виступі Ярослав Володимирович.
 
 
 
 
 

        

ОГОЛОШЕННЯ

 
        Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 4 січня 2021 року № 01, у вівторок, 25 січня ц.р., о 10 годині в приміщенні Вирівської сільської ради виїзний прийом громадян проводитиме голова районної ради Ярослав Яковчук.
 
 

Вітання голови районної ради з Хрещенням Господнім

Шановні жителі району! Прийміть мої щирі вітання зі святом
Хрещення Господнього!
 
        19 січня знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Ісуса Христа. Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою.
        Також Хрещення пов’язане з приходом на землю Господа – Богоявленням. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.
       Тож бажаю усім духовного зростання, любові до ближнього та порозуміння. Нехай сповняться ваші родини міцним здоров’ям, оселі добробутом, країна – миром.
        Христос Хрещається!
 
З повагою,
голова Сарненської районної ради
Ярослав ЯКОВЧУК
 
Syndicate content