АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА про хід виконання Закону України «Про звернення громадян» у Сарненській районній раді

 
АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА
про хід виконання Закону України «Про звернення громадян» 
у Сарненській районній раді в 2020 році
 
        Робота із зверненнями громадян у Сарненській районній раді спрямована на виконання вимог Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Одним із пріоритетних завдань районної ради є забезпечення своєчасного та повного розгляду звернень громадян, порушених в них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян.
        З метою реалізації конституційних прав на звернення в Сарненській районній раді значна увага приділялась особистому прийому громадян. Забезпечувались належні умови прийому громадян, своєчасний та якісний розгляд їхніх пропозицій, заяв і скарг. Стан виконання та реагування на заяви та скарги жителів району перебуває на постійному контролі у керівництва районної ради. Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом районної ради затверджується відповідним розпорядженням голови районної ради та розміщується на стенді в приміщенні районної ради й офіційному вебсайті районної ради.
        Упродовж 2020 року в районну раду звернулося 423 громадянина. На особистому прийомі в голови районної ради побувало 166 громадян району. На адресу районної ради надійшло 12 колективних звернень, у них 596 підписів.
        Голова районної ради в 2020 році проводив виїзний прийом громадян у Любиковицькій, Костянтинівській, Кричильській, Стрільській, Тутовицькій сільських радах району. Оголошення про виїзний прийом громадян у населених пунктах району публікувався в газеті «Сарненські новини».
        За наслідками особистого прийому громадян за місцем проживання головою районної ради працівники виконавчого апарату ради підготували та відправили відповідні листи в різні установи та надали письмові відповіді всім громадянам, які зверталися.
        Аналізуючи характер звернень, варто зазначити, що найбільше громадяни звертались у районну раду з питань соціального захисту, а саме надання матеріальної допомоги з районного бюджету (379 звернень).
        Звернення, що надходили від громадян району, та не відносились до компетенції ради, відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», направлялись на розгляд у ті структури, до компетенції яких відноситься це питання, про що повідомляли в письмовій формі автора звернення. Жодне звернення не залишилось поза увагою, всі були належним чином розглянуті та опрацьовані.
        У районній раді заявники отримують необхідну інформацію щодо конституційних прав і обов’язків громадян, повноважень законодавчої, виконавчої і судової гілок влади, порядку оскарження рішень, прийнятих за зверненнями громадян.
        З метою попередження необґрунтованих скарг та забезпечення гласності у роботі зі зверненнями, прозорості і відкритості діяльності органів місцевого самоврядування, узагальнена інформація про стан роботи зі зверненнями громадян та результати виїзних прийомів постійно оприлюднюються на офіційному вебсайті районної ради.
 
 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
7 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.