Розпорядження

Інструкція з діловодства у виконавчому апараті Сарненської районної ради

(ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради 

від 17 листопада 2021 року № 89
 
Про Інструкцію з діловодства у
виконавчому апараті Сарненської
районної ради
 
 
        На підставі Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 (зі змінами) та з метою дотримання вимог щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами, створеними у виконавчому апараті Сарненської районної ради:
        1. Затвердити Інструкцію з діловодства у виконавчому апараті Сарненської районної ради в новій редакції, що додається.
        2. Керуючому справами, керівникам структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради забезпечити дотримання вимог Інструкції з діловодства у виконавчому апараті Сарненської районної ради.
        3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної ради від 01 липня 2011 року № 44 «Про Інструкцію з діловодства в районній раді та її органах».

2022 рік

Розпорядження від 04 січня 2022 року № 03 "Про забезпечення доступу до публічної інформації в Сарненській районній раді"

САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ
 
 
від 04 січня 2022 року                               м. Сарни                                              № 03
 
 
Про забезпечення доступу до
публічної інформації в
Сарненській районній раді
 
 
        З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
        1. Затвердити Порядок забезпечення доступу до публічної інформації в Сарненській районній раді, що додається.
        2. Визначити відповідальною за забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналіз, надання консультацій під час оформлення запитів та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять в Сарненську районну раду – головного спеціаліста відділу з питань організаційного та правового забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради М’ЯКІШЕВУ Ірину.

Розпорядження від 04 січня 2022 року № 01 "Про роботу з документами та іншими матеріальними носіями інформації, що містять службову інформацію у виконавчому апараті районної ради"

САРНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ)
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ
 
від 04 січня 2022 року                       м. Сарни                                                                     № 01
 
 
Про роботу з документами та
іншими матеріальними носіями
інформації, що містять службову
інформацію у виконавчому
апараті районної ради
 
        Відповідно до вимог Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію» зі змінами:
        1. Затвердити перелік відомостей, які становлять службову інформацію, що додається.
        2. Посадовим особам виконавчого апарату районної ради, яким доручено опрацьовувати документ, що містить службову інформацію керуватись Типовою інструкцією про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію.
Syndicate content