Повідомлення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

        В Сарненській районній раді Рівненської області 06 грудня 21019 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для надання послуг з оцінки нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сарненського району.
        Метою проведення оцінки є: визначення суб’єктом оціночної діяльності вартості невід’ємних поліпшень, які підтверджені висновком будівельної експертизи, для здійснення приватизації майна, що перебуває в оренді, шляхом викупу, у порядку визначеному Законом України «Про приватизацію державного та комунального майна» для визначення суб’єктом оціночної діяльності вартості невід’ємних поліпшень, які підтверджені висновком будівельної експертизи, для здійснення приватизації майна, що перебуває в оренді, шляхом викупу, у порядку визначеному Законом України «Про приватизацію державного та комунального майна».
        Приватне підприємство «ЕКСПЕРТ – РІВНЕ – КОНСАЛТ» визнано переможцем конкурсу:
        лікувально-діагностичні приміщення, загальною площею 175,8 м.кв., що розміщений за адресою: вул. Я. Мудрого, 3 м. Сарни Рівненської області та перебуває на балансі КНП «Сарненська ЦРЛ» Сарненської районної ради.
         Строк виконання робіт – 5 календарних днів, вартість виконання робіт – 2200,00 грн.

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
13 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.