Вітальне слово голови районної ради

Шановні відвідувачі сайту!
Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Сарненської районної ради.
        Сарненський район є одним з найбільших районів Рівненської області, що має значний економічний, науковий і культурний потенціал, багаті природні та трудові ресурси, має славетну історію, насичену сучасність і великі перспективи у майбутньому.
        Цей сайт створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво районної ради у всесвітньому наймасовішому інформаційному засобі - це яскраве свідчення відкритості нашої діяльності. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатися інформацією із першоджерела.
        На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь у формуванні цього сайту, пропонувати цікаві рубрики та теми для обговорення, піднімати проблемні питання та пропонувати шляхи їх вирішення. Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб громади Сарненщини. Сподіваємось, що наш сайт стане для вас інформативним, корисним і цікавим.
З повагою,
голова Сарненської районної ради
Ярослав ЯКОВЧУК

Під головуванням керівника Сарненської окружної прокуратури Рівненської області відбулася координаційна нарада керівників правоо

Під головуванням керівника Сарненської окружної прокуратури Рівненської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів
        Сьогодні, 01 лютого, голова районної ради Ярослав Яковчук взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Сарненщини.
        Також у роботі наради взяли участь голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, керівники правоохоронних органів району, керівники відділів прикордонної служби «Дубровиця» та «Березове» 9 прикордонного загону ім. Січових Стрільців Державної прикордонної служби та керівники лісових господарств району.
        Особливу увагу під час проведення наради приділено питанням: про стан запобігання і протидії корупції на території Сарненського району за 12 місяців 2021 року, протидії незаконній діяльності автозаправних станцій і автозаправних пунктів, протиправній порубці і переміщені лісу, незаконного видобування бурштину-сирцю, а також злочинам у сфері земельних та бюджетних відносин.
        За результатами проведення координаційної наради прийнято відповідне рішення з визначенням ряду спільних, організаційно-практичних заходів, спрямованих на забезпечення законності та правопорядку на території Сарненського району.
 
                     

Голові Сарненської районної ради вручили Почесну грамоту….

Голові Сарненської районної ради вручили Почесну грамоту….
 
     
          За високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування 31 січня 2022 року голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук був нагороджений Почесною грамотою Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад». Очільнику Сарненської районної ради Почесну грамоту вручив голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук.

На сесії обласної ради розглянуть питання щодо спрямування коштів райрадам Рівненщини

На сесії обласної ради розглянуть питання щодо спрямування коштів райрадам Рівненщини
         31 січня 2022 року голова районної ради Ярослав Яковчук взяв участь у нараді з розгляду питань взаємодії з районними радами, яку ініціювали Рівненська обласна рада та Рівненська обласна державна адміністрація.
        На нараді обговорювали проблемні питання щодо забезпечення діяльності районних рад. Очільники районних рад розповіли про ситуацію з фінансуванням діяльності цих установ, яка склалася наразі, а саме: цьогоріч районним радам Рівненщини не вистачає близько 6 мільйонів гривень.
        Учасниками наради було ухвалено рішення, що на найближчій сесії Рівненської обласної ради депутати ради розглянуть ініціативу щодо спрямування з обласного бюджету чотирьом районним радам Рівненської області по 300 тисяч гривень.
        Також, голова обласної ради Сергій Кондрачук зазначив, що такий захід стане лише тимчасовим «запобіжником». Глобально ж проблеми із забезпеченням діяльності районних рад залишаються актуальними й надалі.
 
              

Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті героїв Крут

Шановні жителі району!
 
        29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
        Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку боронити її.
        Тож, нехай День Пам’яті героїв Крут несе світло майбутнім поколінням та слугує прикладом глибокої любові і жертовності заради вільного нашого сьогодення.
        Схилимо в цей день голови в глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю загиблих молодих патріотів.
        Світла і вічна пам’ять героям Крут!
 
 
З повагою,
голова Сарненської районної ради
Ярослав ЯКОВЧУК

Із сесійної зали районної ради…

 
        Сьогодні, 27 січня, відбулося пленарне засідання позачергової восьмої сесії районної ради восьмого скликання за участю виконавчого апарату районної ради, представників правоохоронних органів району, керівників структурних підрозділів, управлінь, відділів райдержадміністрації, голів територіальних громад району та представників засобів масової інформації.
        Затвердивши порядок денний і регламент, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії.
        Обранці громад заслухали звіт голови районної ради Ярослава Яковчука про свою діяльність за період з 03 грудня 2020 року по грудень 2021 року та звіт щодо виконання районного бюджету Сарненського району за 2021 року.
          Взяли до відома інформації:
        - про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської окружної прокуратури на території району протягом 2021 року;
        - про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати службової діяльності Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області на території району за 2021 рік.
        Внесли зміни до районного бюджету Сарненського району на 2022 рік та затвердили нові програми, зокрема:
        - районну Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненському районі на 2022-2024 роки;

У постійних комісіях районної ради

        
        
 
        Сьогодні, 27 січня, за участю голови районної ради Ярослава Яковчука відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (голова комісії Гузич О.М.). Члени комісії розглянули та обговорили проєкти рішень з питань, які пропонувались внести на позачергову восьму сесію районної ради восьмого скликання. Загалом на розгляд сесії районної ради, за висновками постійної комісії, було винесено 13 питань.
 
 
 
 
 

Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту

Шановні жителі району! 27 січня в Україні і світі відзначають
День пам’яті жертв Голокосту!
       
          Сьогодні Україна разом з усією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту – однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії ХХ сторіччя.
        Трагедія єврейського народу – це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки ідеології, яку сповідували прихильники фашизму.
        Віддаючи данину пам’яті, схилімо голови перед безвинно закатованими жертвами Голокосту! Світла пам'ять усім загиблим! Хай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться! Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільні цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі.
 
З повагою,
голова Сарненської районної ради
Ярослав ЯКОВЧУК

Позачергова 8 сесія районної ради відбудеться 27 січня 2022 року об 11.00

 
        Відповідно до розпорядження голови районної ради від 26 січня 2022 року № 07 пленарне засідання позачергової восьмої сесії районної ради восьмого скликання відбудеться 27 січня 2022 року об 11.00 у сесійній залі районної ради (м.Сарни, вул. Демократична, 51) розпорядження додається.
 
 

Вітання голови районної ради з Днем Соборності України

Шановні жителі району! Вітаю вас із Днем Соборності України!
 
        Щороку, 22 січня, український народ відзначає День Соборності –історичний акт об’єднання українських земель в одній державі та основоположна подія для українського державотворення.
        Соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, частина надії і віри у майбутнє. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував ідею державності та намагався відродити незалежну і соборну державу.
        Бажаю усім злагоди, сил та натхнення. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.
        Миру і процвітання нашій Державі!
        Слава Україні!
 
З повагою,
голова Сарненської районної ради
Ярослав ЯКОВЧУК
Syndicate content