Новий 2009 рік

Шановні краяни, дорогі сарненці!

        Тепло і сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами, які об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком та Різдвом Христовим.

        Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження Нового часу, нових надій та сподівань. Минулий рік для нашого району був переломним, як з економічного, так і політичного боку. Підсумовуючи зроблене за рік, який завершується, можемо з усією чесністю, поклавши руку на серце, назвати його роком нереалізованих можливостей хоча нам  вдалося зробити і багато успішних справ.

        Ми входимо у новий відлік часу, тож  бажаю, щоб життєві труднощі та негаразди не збили нас із обраного шляху і ми зуміли протистояти всім витівкам непередбачуваної долі. Нехай осяйна Віфлеємська зоря, що сповіщає нам про народження Сина Божого, об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Саме це зближує людей незалежно від їх поглядів та переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. Входячи в рік 2009 зі щирими серцями, освітленими великим одкровенням того, що ми єдині в намаганні подолати нестатки, проблеми і труднощі, всі ми покладаємо великі надії і сподівання на добрі зміни в житті.  Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь нашого району, рідного краю, Батьківщини!

        Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін! Успіхів і мудрого шляху вашим справам! Гармонії і кохання вашій родині! Миру, добра, і свободи рідній Україні! Щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь віри, надії, любові і добра! Нехай завжди з вами буде Господь Бог! 

         У добру путь – у Новий рік! 

 З найкращими побажаннями
Микола Добриднік
голова районної ради

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.