2 липня – День працівника державної податкової служби України

Шановні податківці району!

Щиро вітаю вас з нагоди  професійного свята - Дня працівника державної податкової служби України!

Найголовніше завдання держави - створення для своїх громадян гідних умов життєдiяльностi. Основний iнструмент для забезпечення цього завдання - перерозподiл створених суспiльством багатств через бюджет. I головним виконавцем у цьому процесi постає державна податкова служба. Виконання взятого курсу на підвищення рівня життя народу, збільшення зарплат і пенсій потребує забезпечення належних надходжень до Державного та місцевих бюджетів. За роки свого існування органи податкової служби багато зробили для впорядкування податкового законодавства, створення правового поля, яке стимулює бізнес, сприяє економічному зростанню. В останні роки намітилися позитивні тенденції у добровільності сплати податків, як в цілому в країні так і на Сарненщині зокрема. Приємно констатувати той факт, що з року в рік, завдяки зусиллям податківців Сарненської МДПІ, не тільки виконуються доведені показники Мінфіну, але й зростають податкові надходження до районного бюджету, що дає можливість вносити корективи до запланованих видатків. Ось і в цьому році, підводячи підсумки виконання районного бюджету за перший квартал, сесія районної ради затвердила його значне перевиконання. Тенденція росту надходжень збереглася і є всі передумови, що за підсумками першого півріччя районний бюджет буде збільшено. В цьому значна частка невтомної роботи податківців, за що їм щира подяка.

Ми знаємо, що наш Сарненський район знаходиться на порозі свого піднесення, розвитку. І його благополуччя та добробут громадян багато в чому залежить від праці та свідомості кожного з нас, як податківців, так і платників податків. Своєчасно і в повному обсязі сплачуючи податки, ми турбуємося про наших батьків і дітей, про власне майбутнє, створюємо підґрунтя для стабільності в суспільстві і подальшого динамічного розвитку економіки і соціальної сфери, підвищенню життєвого рівня наших людей.

Шановні податківці, саме ви стоїте на захисті фінансових інтересів своєї території і держави, поряд з тим, впроваджуючи партнерські стосунки з платниками податків, ви на цій базі не тільки нарощуєте збори до бюджетів усіх рівнів,  але й дбаєте про виховання високої податкової культури різних верств населення, підвищення іміджу податкової служби.

Тож, вітаючи всіх зі святом, бажаю вам успіхів у професійній діяльності та визнання особистих досягнень, довіри та поваги у відносинах із колегами, грамотних і сумлінних платників податків і, звичайно, міцного здоров'я, оптимізму, творчих здобутків, бажання працювати на благо людей, щастя та благополуччя.

Микола Добриднік, 
голова районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
5 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.