№ 1171 "Про звіт райдержадміністрації щодо виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2013-2014 роки"

РІШЕННЯ
 
від «21» травня 2015 року                                                            № 1171
 
Про звіт райдержадміністрації  щодо
виконання програми розвитку малого
і    середнього    підприємництва     в
Сарненському районі на  2013-2014
роки
 
        Розглянувши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2013-2014 роки, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2013-2014 роки взяти до відома (додається).
        2. Рішення районної ради від 14 березня 2013 року № 556 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2013-2014 роки» визнати таким, що втратило чинність, у зв’язку із закінченням терміну дії програми.
 
Голова ради                                                                           М.М. Драганчук

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
13 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.