№ 51 "Про звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх і професійно-технічного навчальних закладів перед педагогічними колективами та громадськістю"

РІШЕННЯ

ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від «04» квітня 2014 року

                                                № 51

 

Про звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх і професійно-технічного навчальних закладів перед педагогічними колективами та громадськістю

 

 

 

 

          Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 року № 178 «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно- технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю» та рішення Сарненської районної ради від 24 лютого 2014 року № 797 «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2014 року № 795 «Про забезпечення належного функціонування та координацію діяльності органів виконавчої влади, правоохоронних органів, місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій на території Сарненського району», президія районної ради

ВИРІШИЛА:

1. Запровадити публічне звітування керівників загальноосвітніх і професійно-технічного навчальних закладів спільної власності територіальних громад Сарненського району перед педагогічними колективами та громадськістю з оприлюдненням інформації про дату та результати його проведення.

2. Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації вжити заходів щодо забезпечення публічного впровадження звітування керівників загальноосвітніх і професійно-технічного навчальних закладів спільної власності територіальних громад Сарненського району перед педагогічними колективами та громадськістю з обов’язковим залученням голови або представників постійної комісії з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму.

3. Рекомендувати сільським, селищним, міській радам впровадити звітування керівників дошкільних навчальних закладів, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад Сарненського району, перед педагогічними колективами та громадськістю.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (М.І. Мартинюк).

5. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

6. Рішення оприлюднити на сайті районної ради та опублікувати в газеті «Сарненські новини».

 

 

Голова ради                                                                                         М.М. Драганчук

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
3 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.