№ 43 "Про звернення Біловицького Миколи Івановича, жителя села Першотравневе Зміївського району Харківської області, від 18.03.2014 щодо надання приміщення для тимчасового проживання 121 людини – мешканців Зміївського та Кегичівського районів...

РІШЕННЯ

ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від «19» березня  2014 року

                                                № 43

 

Про звернення Біловицького Миколи Івановича, жителя села Першотравневе Зміївського району Харківської області, від 18.03.2014 щодо надання приміщення для тимчасового проживання 121 людини – мешканців Зміївського та Кегичівського районів Харківської області

 

 

 

 

 

        Розглянувши звернення Біловицького Миколи Івановича, жителя села Першотравневе Зміївського району Харківської області, від 18.03.2014 щодо надання приміщення для тимчасового проживання 121 людини – мешканців Зміївського та Кегичівського районів Харківської області, та відповідно до рішення Сарненської районної ради від 24 лютого 2014 року № 797 «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2014 року № 795 «Про забезпечення належного функціонування та координацію діяльності органів виконавчої влади, правоохоронних органів, місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій на території Сарненського району», рішення президії Сарненської районної ради від 13 березня 2014 № 40 «Про звернення до суб’єктів господарювання всіх форм власності, що розташовані на території Сарненського району, трудових колективів, громадськості, органів місцевого самоврядування щодо надання житла мешканцям Південно - Східної України», президія районної ради

                                                        ВИРІШИЛА:

1. Надати мешканцям Зміївського та Кегичівського районів Харківської області безоплатно в позичку строком на 1 рік з відшкодуванням витрат на утримання наданого майна та надання комунальних послуг майновий комплекс філії Степанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сарненського району, яка розташована за адресою: с. Грушівка, вул. Зелена, 23, для тимчасового проживання.

2. Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації укласти договір позички з відшкодуванням витрат на утримання наданого майна та надання комунальних послуг відповідно до чинного законодавства України.

3. Звернутися до Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України з проханням внести зміни до постанови НКРЕ       № 497 від 23.04.2012 р. «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» (зі змінами постанови НКРЕ № 1183 від 13.09.2012 р.), в частині застосування тарифу на електроенергію, що відпускається населенню, коп. за 1 кВт∙год. для об’єктів комунальної власності, які не мають статусу житлового фонду та виділяються органами місцевого самоврядування для тимчасового проживання населення, яке залишило місця постійного проживання у зв'язку з загрозою їх життю та здоров’ю.
4. Звернутися в ПАТ «Рівнеобленерго» з проханням надавати щомісячно матеріальну допомогу мешканцям Зміївського та Кегичівського районів Харківської області, які тимчасово проживають у майновому комплексі філії Степанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сарненського району, яка розташована за адресою: с. Грушівка, вул. Зелена, 23 та профспілковому підприємстві санаторій «Горинь», яке розташоване за адресою: смт. Степань, майдан Незалежності,11, еквівалентну розміру різниці плати за електроенергію, що відпускається населенню та підприємствам, установам, організаціям.

5. Просити профспілкове підприємство санаторій «Горинь», яке розташоване за адресою: смт. Степань, майдан Незалежності,11, сприяти у наданні житла для тимчасового проживання мешканцям Зміївського та Кегичівського районів Харківської області.

6. Звернутися до корпорації «Братерство без кордонів» у м. Сарни з проханням надати допомогу мешканцям Зміївського та Кегичівського районів Харківської області у вигляді речей першої необхідності.

7. Сарненській районній державній адміністрації, Сарненському районному відділу управління державної міграційної служби України в Рівненській області, управлінню праці і соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації, відділу освіти та відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, управлінню Пенсійного фонду України в Сарненському районі та Степанській селищній раді відповідно до своїх повноважень вчинити необхідні дії щодо реалізації мешканцями Зміївського та Кегичівського районів Харківської області своїх конституційних прав і свобод на території Сарненського району.

8. Сарненському РВ УМВС України в Рівненській області забезпечити охорону громадського порядку в місцях тимчасового проживання мешканців Зміївського та Кегичівського районів Харківської області.

9. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

10. Рішення оприлюднити на сайті районної ради та опублікувати в газеті «Сарненські новини».

Голова ради                                                                              М.М. Драганчук

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.