№ 22 "Про створення Координаційного штабу при Сарненській районній раді у зв’язку з загрозою порушення миру та безпеки в районі"

РІШЕННЯ

ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від «03» березня  2014 року

                                                № 22

 

 

Про створення Координаційного штабу
при    Сарненській    районній   раді   у
зв’язку з  загрозою  порушення   миру
та безпеки в районі

 

 

        Відповідно до рішення Сарненської районної ради від 24 лютого 2014 року № 797 «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2014 року № 795 «Про забезпечення належного функціонування та координацію діяльності органів виконавчої влади, правоохоронних органів, місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій на території Сарненського району»,  президія районної ради

                                                     ВИРІШИЛА:
        1. Взяти до відома інформацію військового комісара Сарненського районного військового комісаріату Мостовича А.П., командира військової частини А-0153 Сварицевича О.Г., начальника Сарненського міжрайонного відділу управління Служби безпеки  України в Рівненській області Палагунича М.М. щодо ситуації, яка склалась у зв’язку з загрозою порушення миру та безпеки в районі.

        2. Створити Координаційний штаб при Сарненській районній раді з числа керівників правоохоронних органів, силових структур, МНС в районі, представників політичних партій, громадських організацій  під керівництвом голови районної ради Драганчука М.М. з метою забезпечення постійної координації спільних дій для захисту суверенітету та територіальної цілісності України (м. Сарни, вул. Демократична, 51).

       3. Повідомити мешканцям району, що облік осіб, які готові до захисту суверенітету і територіальної цілісності України, здійснюється виключно лише районним військовим комісаріатом.

       4. Звернутись до засобів масової інформації на території району з проханням не поширювати неперевірену інформацію, яка може спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної обстановки в Україні.

       5. Закликати політиків та громадських активістів утриматися від висловлювань, які можуть спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної обстановки в Україні.

       6. Відділу охорони здоров'я райдержадміністрації, управлінню праці та  соціального захисту населення  райдержадміністрації бути готовими до надання необхідної медичної допомоги та прийняття цивільного населення з інших регіонів.
        
7. Рішення оприлюднити на сайті районної ради та опублікувати в газеті «Сарненські новини».

        8. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

Голова ради                                                                                  М.М. Драганчук

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.