№ 04 "Про забезпечення безпеки громадян та дотримання громадського порядку"

РІШЕННЯ

ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від 25 лютого 2014 року

                                                № 04

 

Про забезпечення безпеки громадян та дотримання громадського порядку

 

 

 

         Відзначаючи, що дії громадських активістів на території району щодо проведення акцій протесту є їх конституційним правом на свободу волевиявлення і не можуть розцінюватися як правопорушення, з метою забезпечення безпеки громадян та дотримання громадського порядку в районі, відповідно до рішення Сарненської районної ради від 24 лютого 2014 року        № 797 «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2014 року № 795 «Про забезпечення належного функціонування та координацію діяльності органів виконавчої влади, правоохоронних органів, місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій на території Сарненського району», президія районної ради

                                                       ВИРІШИЛА:

1. Заборонити під час участі у громадських заходах використовувати засоби з метою приховування власних облич (носіння масок тощо за винятком виникнення епідеміологічної ситуації під час якої використовуються медичні маски).

2. Встановити, що до охорони громадського порядку не допускаються особи, які раніше були судимі, притягувалися до адміністративної відповідальності, а також ті, які використовують засоби з метою приховування власних облич (одягають маски тощо).

3. Цивільним особам заборонити відкрите носіння будь-якої зброї на території Сарненського району (за винятком випадків, передбачених законодавством), окрім учасників спільної охорони правопорядку з працівниками міліції під час проведення патрулювань.

4. Закликати громадські об’єднання та представників громадськості сприяти у виконанні цього рішення.

5. Рішення надіслати прокуратурі Сарненського району, Сарненському РВ УМВС України в Рівненській області, Сарненському міжрайонному відділу управління СБУ в Рівненській області, оприлюднити на сайті районної ради та опублікувати в газеті «Сарненські новини».

6. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

 

Голова ради                                                                              М.М. Драганчук

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
7 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.