Діалог громади і влади: Ярослав Яковчук провів виїзний прийом у Дубровицькій тергромаді
![](/system/files/image/WhatsApp Image 2021-05-27 at 15_20_57(1).jpeg)
Під час проведення прийому громадян голова райради Ярослав Яковчук та Дубровицький міський голова Богдан Микульський обговорили ряд нагальних питань, які виникають у громаді.
Гострим питанням для громади постало недофінансування закладів середньої освіти освітньою субвенцією та реорганізація закладів освіти. Враховуючи постійний приріст населення у Дубровиці та в цілому на Поліссі, Дубровицька ТГ працює над формуванням мережі закладів освіти відповідно до вимог законодавства.
Також обговорили перспективу приймання-передачі КНП Дубровицька районна стоматологічна поліклініка та КП «Теплосервіс» м. Дубровиця з комунальної власності району у власність Дубровицької тергромади.
Після завершення прийому голова районної ради Ярослав Яковчук взяв участь у пленарному засіданні сесії Дубровицької міської ради.
Організаційний відділ
районної ради
районної ради
Додати коментар