3 серпня - День м. Сарни

Дорогі сарненці! Від щирого серця вітаю вас із 123-ю річницею рідного міста!
Кожного дня ми ставимо собі питання: для чого я живу, який слід залишиться після мене на цій землі? Мабуть так само думали наші пращури, коли приїхали 123 роки тому будувати залізницю у цей чарівний куточок рідної землі, де шумлять ліси і тече Случ, де серед незайманої природи мешкали дикі красуні сарни. Хтось з них мріяв про славу і почесті, інший – про спокійне та тихе життя, а дехто – про забезпечену старість, але кожен з них був творцем власної долі і водночас творцем історії рідного, прекрасного міста, неповторної перлини Полісся.

Ми вдячні попереднім поколінням городян, які залишили нам у спадок історію Сарн, але час не стоїть на місці і нині ми з вами пишемо її нову сторінку. З плином часу змінювались назви вулиць, назви підприємств, були падіння і підйоми у соціально – економічному розвитку, але єдине, що залишилось незмінним – це його жителі, щирі та гостинні, творчі та талановиті, працьовиті люди, які не зважаючи на всілякі негаразди трудяться заради процвітання міста, примножуючи його честь та визнання не тільки в Україні, але і за її межами.

Дорогі сарненці, ваші руки, ваш талант та патріотизм, ваше вміння жити на українській землі та бути українцями потрібні рідному місту. Тому що ви, його жителі – це найголовніший його скарб. Всі здобутки і позитивні зміни відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці та великому бажанню зробити своє місто кращим. В свою чергу всі свої зусилля районна влада спрямовує на те, щоб за рівнем і якістю життя Сарни відповідали стандартам сучасного європейського міста. І мені дуже хочеться, щоб ми з вами віднайшли порозуміння, взаємну повагу і підтримку для подальшого поступу в майбутньому.Сарни – наш спільний дім, і я не сумніваюся у тому, що всі разом ми в змозі покращити життя у своєму місті і стати прикладом для наступних поколінь.

Вітаю всіх мешканців та гостей міста зі святом. Бережіть найдорожче: любов дітей та міцну родину, мир і спокій, а ще надію і віру у те, що рідне місто буде процвітати і займе достойне місце серед багатьох міст нашої неньки України.

Нехай Бог благословить місто Сарни і пошле його мешканцям міцне здоров’я, благополуччя, родинну злагоду, достаток та процвітання й багато успіхів на життєвих шляхах.

 

Микола Добриднік
голова районної ради