Відбулася колегія та нарада директорів закладів загальної середньої освіти району

Під час засідання колегії освітяни обговорили питання створення та контролю за належними умовами забезпечення повноцінного, безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти.
Економіст відділу освіти, молоді та спорту РДА розповіла про фінансування галузі освіти району. Упродовж 2019 року за рахунок районного залишку освітньої субвенції у сумі 9,9 млн грн було придбано комп’ютерну техніку для закладів освіти району, зокрема STEM-лабораторія для Сарненської гімназії, 48 моноблоків, інтерактивні навчальні комплекси (41 шт.) для ЗЗСО. За кошти субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та коштів місцевого бюджету закуплено 72 ноутбуки для 72 класів НУШ та 67 наборів музичних інструментів на загальну суму 1089834 грн. За кошти субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету такоштів місцевого бюджету закуплено 78 персональних комп’ютерів (1,4 млн грн). На підключення шкіл до мережі Інтернет з обласного бюджету виділили 1, 4 млн грн (освоєно 1,2 млн) – Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4; Сарненський ліцей №2; Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Леоніда Куліша-Зіньківа; опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.»; Сарненський НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка»; Сарненська гімназія; НВК ЗОШ І ст. – ДНЗ с.Стрільськ; Тутовицька, Ремчицька, Тріскинська, Цепцевицька, Стрільська, Ясногірська ЗОШ I-III ст.; Яринівська, Глушицька, Довжанська, Чемернянська, Любиковицька, Костянтинівська, Чабельська, Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст.; Висовська ЗОШ І ст. У вересні ц.р. за кошти районного бюджету відбулося відкриття Степанського інклюзивно-ресурсного центру.У листопаді 2019 року ресурсну кімнату для дітей з інклюзивною формою навчання відкрили в Сарненській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Розширено мережу інклюзивних класів: на базі 28 шкіл району працює 80 інклюзивних класів, у яких навчається 92 дитини.
Учасникам семінару надано консультації та роз’яснення вимог законодавства щодо отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію машин, механізмів і устаткування підвищеної небезпеки, у тому числі твердопаливних котлів потужністю понад 100 кВт. Особливу увагу звернули на здійснення відомчого нагляду і функціонування системи оцінки та управління ризиками в установах освіти.
Голова районної ради Руслан Серпенінов звернув увагу присутніх на те, що якісна освіта – це передусім співпраця вчителя та учня, якісний показник якої забезпечується фаховістю педагога та міцними знаннями вихованців. Руслан Петрович зауважив, що завдяки плідній співпраці з райдержадміністрацією в цьому році досягли значних успіхів. Зокрема, це і забезпечення шкіл комп’ютерною технікою, моноблоками, інтерактивними комплексами, 22 загальноосвітні заклади підключили до Інтернет-мережі. В цьому фінансовому році вдалося виплатити 4 рази премію всім педагогічним працівникам, а в перспективі на 2020 рік – планується щомісячно. У планах подальший розвиток інклюзивної освіти, запровадження якої дає можливість реалізувати право на рівний доступ до якісної освіти дітей із особливими освітніми потребами, дає їм можливість самореалізуватися і в майбутньому отримати професію. Продовжиться будівництво нового приміщення Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. Цьогоріч завершили капітальний ремонт дитячого садочка у селі Велике Вербче; звели фундамент під Чабельську ЗОШ; розпочали процедуру тедерних закупівель будівництва Вирівської ЗОШ. І напередодні новорічно-різдвяних свят голова ради побажав освітяням миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла.
Організаційний відділ
районної ради
районної ради
Додати коментар