Місто Сарни, яке є центром Сарненського району Рівненської області із майже 100-тисячним населенням, утворилося 125 років тому завдяки будівництву залізниці Рівне-Лунінець. Із подальшим розвитком станція Сарни перетворилася на крупний залізничний вузол із відповідною інфраструктурою. Крім того, місто Сарни є своєрідним центром північних районів Рівненької області, і є своєрідним перехрестям шляхів із Рівного до Білорусі та від Києва до Польщі, із відповідним пасажирським навантаженням.
На початку 90-х років через станцію Сарни проходило більше 20 пасажирських поїздів у різних напрямках. Однак сьогодні їх кількість становить всього п’ять. Причому лише два із них ідуть в сторону Києва, і лише на один із них можна взяти квитки у касах попереднього продажу. Але на вихідні та святкові дні взяти квитки навіть за 40 діб надзвичайно проблематично.
Враховуючи дуже велику кількість людей які прямують до Києва, включаючи студентів, а також звертаючи увагу на те, що автомобільне сполучення по автодорозі Київ-Ковель обмежене, звертаємося до вас із проханням звернути увагу на цю проблему і посприяти у її вирішенні.
Можливим шляхом вирішення даного питання могло б стати повернення маршруту поїзду Київ-Луцьк через Сарни, як це і було раніше, або шляхом доукомплектування поїзду Київ-Берлін хоча б одним плацкартним вагоном Сарни-Київ, на який би існувала можливість попередньої купівлі квитків.
У зв’язку із великою кількістю звернень жителів громад Сарненського району із цього приводу, просимо розглянути це питання якнайшвидше.
Депутати Сарненської
районної ради 14.10.2010
Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Програму розвитку газових мереж в Сарненському районі на 2010 - 2015 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 5 травня 2010 року № 197 (додається).
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати в межах наявних фінансових ресурсів на умовах співфінансування з бюджетів місцевого самоврядування кошти на фінансування Програми.
3.Рекомендувати сільським, селищним, міській радам передбачати у відповідних місцевих бюджетах кошти на співфінансування Програми.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький) та заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.
Для здійснення компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Програму соціального захисту громадян «Соціальні послуги» на 2010 рік, схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 29 квітня 2010 року № 193, затвердити (додається).
2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Коханевич Т.М.) в районному бюджеті на 2010 рік передбачити кошти в межах наявних фінансових ресурсів на виконання даної програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціального захисту населення (Іванюк В.П.).
Голова ради Добриднік М.М.
Додається: додаток до програми
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (п.17 частини 1 статті 43), Бюджетним кодексом України із змінами та доповненнями, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
Внести зміни до рішення районної ради від 14.05.2010 "Про районний бюджет на 2010 рік", а саме:
1. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 4795,3 тис.грн. (додатки 2,3), в т.ч. за рахунок спрямування вільного залишку бюджетних коштів на суму 4795,3 тис.грн.
Затвердити дефіцит загального фонду районного бюджету за рахунок вільного залишку коштів у сумі 4795,3 тис.грн. (додаток 6).
Обсяг видатків загального фонду бюджету затвердити у сумі 286999,3 тис.грн.
2. Збільшити доходи і видатки спеціального фонду районного бюджету на 21,6 тис.грн., в т.ч. бюджету розвитку на 21,6 тис.грн. ( додатки 1,2,3) за рахунок коштів, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).
Внести зміни в перелік об’єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 7.
Затвердити обсяг доходів і видатків спеціального фонду бюджету у сумі 7920,3 тис.грн., в т.ч. бюджет розвитку – 4461,0 тис.грн.
3. Внести зміни до обсягів міжбюджетних трансфертів та затвердити їх розподіл між обласним бюджетом, районним бюджетом та бюджетами місцевого самоврядування району(додаток 4), а саме:
- іншої субвенції із загального фонду районного бюджету обласному бюджету – 510,0 тис.грн.
- інших субвенцій із загального фонду районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування району – 2689,9 тис.грн.(додаток 9).
4. Установити обсяг повернення кредитів до спеціального фонду районного бюджету у сумі 13,2 тис.грн. та розподілити надання кредитів з районного бюджету у сумі 38,2 тис.грн., в тому числі із загального фонду бюджету – 25,0 тис.грн. та спеціального – 13,2 тис.грн. (додаток 5).
5. Збільшити обсяг видатків районного бюджету на реалізацію державних і регіональних програм на суму 2970,3 тис.грн. та затвердити їх загальний обсяг у сумі 3756,6 тис.грн. (додаток 8).
6. Додатки 1-9 до цього рішення є невід’ємною його частиною.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (Іванюк В.П.).
Голова ради Добриднік М.М.
Додається: пояснювальна записка
З метою забезпечення ефективного використання нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад району, керуючись п. 2 ст. 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району, а саме, в таблиці «Орендні ставки за використання нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад району» додатку 2, затвердженого рішенням районної ради від 20 вересня 2007 року № 245:
1.1. пункт 1 виключити;
1.2. пункт 5 доповнити словами: «окрім показу кінофільмів та проведення дискотек»;
1.3. пункт 9 доповнити підпунктами:
«- ресторанів, барів, кафе-барів, кафе, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи; -ресторанів, барів, кафе-барів, кафе закусочних, буфетів, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи.» |
«15»
«10» |
1.4. пункт 21 доповнити підпунктом:
«- суб’єктів господарювання, що організовують показ кінофільмів, проведення дискотек.» |
«5»
|
2. Балансоутримувачам нерухомого майна спільної власності територіальних громад району подавати до районної ради інформацію щодо вільних приміщень, які могли б надаватись в оренду, згідно рішень районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький).
Голова ради Добриднік М.М.
З метою розв’язання завдань регіонального розвитку, пов’язаних із поліпшенням умов життєзабезпечення населення та підвищення якості послуг, своєчасного вирішення питання електрифікації новозбудованих вулиць в населених пунктах району, керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести до Програми електрифікації новозбудованих та запланованих для будівництва вулиць в населених пунктах Сарненського району на період 2008-2014 років (далі - Програма), затвердженої рішенням районної ради від 14 березня 2008 року № 358, зміни схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 29 квітня 2010 року № 194 (додаються).
2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти в межах реальних фінансових ресурсів на виконання даної Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (В.Іванюк), заступника голови райдержадміністрації відповідно розподілу функціональних обов’язків.
Голова ради Добриднік М.М.
На виконання Закону України «Про загальнодержавну програму «Питна вода на 2006 – 2020 роки» від 03.03.2005 № 2455 – VІ, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести до районної програми «Питна вода на 2006 – 2020 роки» (далі - програма), затвердженої рішенням районної ради від 22.08.2005 № 389, зміни, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.05.2010 № 198, зокрема додаток № 2 «Будівництво та ремонт об’єктів водопостачання за рахунок субвенцій з державного бюджету, коштів місцевих рад та організацій, що надають послуги з водопостачання» викласти в новій редакції (додається).
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати в межах наявних фінансових ресурсів на умовах співфінансування з бюджетів місцевого самоврядування кошти на фінансування програми.
3.Рекомендувати сільським, селищним, міській радам передбачати у відповідних місцевих бюджетах кошти на співфінансування програми.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький) та заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.
З метою забезпечення регулярного підвезення учнів і педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів району, які проживають у сільській місцевості на відстані більше 3 км від шкіл до місця навчання, роботи і додому рейсовими автобусами та автобусами приватних перевізників, на виконання програми «Шкільний автобус», затвердженої рішенням районної ради від 15 серпня 2003 року № 165, згідно розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 12 травня 2010 року № 219, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до районної програми «Шкільний автобус», а саме:
1.1.У пункті 8 основних заходів щодо виконання програми у розділі сума фінансування на 2008 рік – 110, 0 тис.грн. замінити на 2008 рік - 375,0 тис.грн.; на 2009 рік – 115,0 тис.грн. замінити на 2009 рік – 335,0 тис.грн.; на 2010 рік – 120,0 тис.грн. замінити на 2010 рік – 450,0 тис.грн.
2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації у районному бюджеті на відповідні роки передбачати в межах реальних фінансових ресурсів кошти на реалізацію заходів районної програми «Шкільний автобус».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури і спорту та туризму (І.Мізюрко), постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (В.Іванюк) та на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов᾽язків.
З метою удосконалення управління у сфері поводження з відходами на території району, створення контейнерного господарства району, облаштування контейнерних майданчиків, відповідно до Закону України “Про відходи” та у зв’язку із необхідністю розв’язання екологічних проблем району, пов’язаних із неефективним поводженням з відходами, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести до районної програми поводження з твердими побутовими відходами на період до 2011 року, затвердженої рішенням районної ради від 20.09. 2007 № 241, зміни, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 29 квітня 2010 року № 192 шляхом доповнення програми додатком 10 (додається).
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити в районному бюджеті на 2010 рік в межах реальних фінансових ресурсів кошти на фінансування заходів Програми відповідно до додатку.
3. Рекомендувати виконкомам місцевих рад визначити місця для встановлення контейнерів та забезпечити вивезення твердих побутових відходів.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький) та заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.
Голова ради Добриднік М.М.
З метою активізації діяльності місцевих громад, громадських організацій, ініціативних груп у вирішенні місцевих проблем, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести до районної програми підтримки та розвитку територіальних громад і місцевих ініціатив територіальних громад Сарненського району на період 2009-2011 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням районної ради від 01 липня 2009 року № 693, зміни схвалені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 5 травня 2010 року №199 (додаються).
2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати в межах реальних фінансових ресурсів кошти на виконання даної Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.Тотовицький) та заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
Голова ради Добриднік М.М.
Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" (п.17 частини 1 статті 43), Бюджетним кодексом України із змінами та доповненнями, Законом України «Про Державний бюджет України на 2010 рік», іншими чинними нормативно-правовими актами з цих питань за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2010 рік у сумі 290102,7 тис.грн., у тому числі відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» обсяг дотації вирівнювання з державного бюджету у сумі 150595,8 тис.грн., рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2010 рік» обсяг додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у сумі 1099,9 тис.грн., субвенцій з державного бюджету в сумі 1033387,4 тис.грн. та обласного бюджету у сумі 3871,3 тис.грн.
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 282204,0 тис.грн., спеціального фонду бюджету 7898,7 тис.грн., в т.ч. бюджет розвитку 4439,4 тис.грн. (додаток 1).
2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2010 рік у сумі 290102,7 тис.грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 282204,0 тис.грн. та видатків спеціального фонду бюджету 7898,7 тис.грн. за функціональною (додаток 2) та відомчою (додаток 3) структурою бюджету.
3. Установити розмір оборотної касової готівки районного бюджету у сумі 1000,0 тис.грн.
4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів(додаток 4) на 2010 рік:
дотації вирівнювання з Державного бюджету місцевим бюджетам району у сумі 150595,8 тис. грн.;
додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів – 1099,935 тис.грн.;
субвенції з загального фонду державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям – 90912,6 тис.грн.;
субвенції з загального фонду державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 2917,2 тис.грн.;
субвенції з загального фонду державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку та ін. передбачених законодавством пільг (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 2055,2 тис.грн.;
субвенції з загального фонду державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 4818,3 тис.грн.;
субвенції з загального фонду державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" – 144,3 тис.грн.;
іншої субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС – 3871,3 тис.грн.;
інших субвенцій із загального фонду районного бюджету обласному бюджету у сумі 1000,0 тис.грн.;
інших дотацій із загального фонду районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування району в сумі 1914,2 тис.грн. (додаток 8);
субвенції з спеціального фонду державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 2539,8 тис.грн..
5. Установити, що перерахування дотації вирівнювання бюджетам місцевого самоврядування здійснюється шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходжень доходів до загального фонду районного бюджету згідно із додатком 4 до цього рішення.
6. Затвердити надходження до бюджету розвитку у сумі 4439,4 тис.грн.(додаток 5) та перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку (додаток 6).
7. Установити обсяг резервного фонду районного бюджету на 2010 рік у сумі 1000,0 тис. гривень.
8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2010 рік за їх економічною структурою відповідно ст. 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”:
оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
нарахування на заробітну плату (код 1120);
придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів (код 1132);
забезпечення продуктами харчування (код 1133);
оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 1160);
трансферти населенню (код 1340);
трансферти місцевим бюджетам (код 1320).
9. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 786,3 тис.грн.(додаток 7).
10. Установити, що перерозподіл бюджетних призначень у межах загального обсягу головного розпорядника коштів районного бюджету за функціональною класифікацією, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання окремо по загальному та спеціальному фондах, що призводить до зміни затверджених бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах, здійснюється фінансовим управлінням райдержадміністрації за погодженням із постійною комісією районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення.
Надати право фінансовому управлінню райдержадміністрації у процесі виконання районного бюджету у виняткових випадках за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету здійснювати перерозподіл видатків за економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах.
Надати право фінансовому управлінню приводити у відповідність доходи і видатки районного бюджету до змін та доповнень до бюджетної та відомчої класифікації.
11. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затверджених для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.
12. Доручити районній державній адміністрації затвердити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах в розрізі головних розпорядників коштів районного бюджету, виходячи з обсягів призначень, затверджених їм на 2010 рік.
Розпорядникам бюджетних коштів забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань.
Розпорядникам коштів районного бюджету при виконанні бюджету забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг.
13. Розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють відповідні видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Державного казначейства України.
Розпорядники бюджетних коштів беруть зобов’язання за спеціальним фондом бюджету виключно в межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду бюджету.
Видатки, пов’язані з утриманням бюджетних установ (крім захищених статей видатків районного бюджету), можуть здійснюватися розпорядниками бюджетних коштів у разі, якщо відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати, стипендій, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії.
За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, стипендій, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ, (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.
14. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені рішенням про районний бюджет, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, стипендій, комунальних послуг та енергоносіїв.
У разі, якщо відсутня така заборгованість, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:
50 відсотків коштів - на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;
50 відсотків коштів - на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною функцією.
При цьому розпорядник бюджетних коштів здійснює коригування обсягів взятих бюджетних зобов’язань по загальному фонду бюджету для проведення видатків по цих зобов’язаннях із спеціального фонду бюджету.
15. Рекомендувати міській, селищним, сільським радам при затвердженні відповідних бюджетів забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі виходячи з обсягів призначень, затверджених головним розпорядникам бюджетних коштів у рішеннях про затвердження відповідних бюджетів на 2010 рік.
16. Надати право районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення районної ради здійснювати протягом 2010 року в міжсесійний період внесення змін до доходів та видатків районного бюджету за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного та інших місцевих бюджетів, розподіл і перерозподіл обсягів субвенцій між місцевими бюджетами.
17. Надати право районній державній адміністрації за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення районної ради в міжсесійний період виділяти з резервного фонду районного бюджету місцевим бюджетам інші субвенції для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій з подальшим затвердженням на сесії районної ради.
18. Дозволити районній державній адміністрації відповідно до статті 50 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» отримувати за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами позики на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
19. Відповідно до статей 14-1 і 69 Бюджетного кодексу України та 65 і 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» дозволити районній державній адміністрації розміщувати тимчасово вільні кошти районного бюджету на депозитних рахунках в установах банків відповідно до порядку визначеного Кабінетом Міністрів України.
20. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (Іванюк В.П.).
21. Додатки 1-8 до цього рішення є невід’ємною його частиною.
Голова ради Добриднік М.М.
Додається: пояснююча записка
Прогноз показників районного бюджету Сарненського району за доходами на 2011 - 2013 роки
Прогноз показників районного бюджету Сарненського району за видатками на 2011 - 2013 роки
Аналіз обсягу видатків районного бюджету Сарненського району за 2008 - 2010 роки
Розглянувши інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання Програми сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Сарненському районі на 2008-2012 роки, затверджена рішенням районної ради від 01.08.2008 № 440, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
Інформацію Сарненської районної державної адміністрації про хід виконання Програми сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Сарненському районі на 2008-2012 роки, затвердженої рішенням районної ради від 01 липня 2008 року № 440, взяти до відома.
Голова ради Добриднік М.М.
Розглянувши інформацію Сарненської райдержадміністрації про хід виконання районної програми підготовки кваліфікованих робітничих кадрів на 2008-2012 роки, районна рада відмічає, що основні заходи даної програми виконуються. Адміністраціями ВПУ-22 м.Сарни та ДПТНЗ «Сарненського аграрного ліцею» забезпечується системний підхід до підготовки кваліфікованих робітників з урахуванням пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку району.
Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію Сарненської райдержадміністрації про хід виконання районної програми підготовки кваліфікованих робітничих кадрів на 2008-2012 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12 червня 2008 року № 421, взяти до відома.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури і спорту та туризму (І.Мізюрко).